Skip Navigation LinksNews
List All News Articles

--- YETENEK SINAVI ---

Published Date: Wednesday, 26 May 2021

 

Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Programı KKTC uyruklu (çift uyruklular dahil), KKTC’de veya KKTC dışında örgün eğitim veren lise veya dengi bir okul mezunu veya mezun adayı öğrenciler ile lise öğrenimini kesintisiz (4 yıl) KKTC’de örgün eğitim veren bir eğitim kurumunda tamamlayarak mezun olan veya olacak olan TC Uyruklu Öğrenciler için Yetenek Sınavı

Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Programı KKTC uyruklu öğrenciler için müzik yetenek giriş sınavı 1-3 Haziran 2021 tarihleri arasında ve 10 Haziran 2021 tarihinde randevu yöntemi ile çevrim içi gerçekleşecektir. Bunun için:

1. DAÜ ÖĞRENCİ SEÇME, YERLEŞTİRME ve BURS SİSTEMİ’ne DAÜ web sitesi (https://www.emu.edu.tr/tr/) üzerinden 25 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru yapan adaylar, sınava online veya yüz yüze katılabilecektir. Sınava online katılacak adaylara bir e-posta verilecek ve bu e-posta ile sınav Microsoft Teams üzerinden gerçekleşecektir.

2. Adayların DAÜ ÖĞRENCİ SEÇME, YERLEŞTİRME ve BURS SİSTEMİ’ne kaydolduktan sonra özel yetenek sınavı randevusu almak için +90 392 630 1420 numaralı telefondan veya cemil.tugcan@emu.edu.tr adresine ulaşması gerekmektedir.

3. Müzik Özel Yetenek Değerlendirmesi ile ilgili detaylı bilgi: Aleksandr Zabolotkov: 0533 868 03 00 numaralı telefondan veya alex@emu.edu.tr e-posta adresinden alınabilir.